lightning Servis mobilních telefonů, oprava notebooků, servis PC a oprava tabletů Opava. Vaše poškozené zařízení vyzvedneme a přivezeme.

50% sleva na originální Apple lightning

Dejte svému jablku šťávu

Zobrazit produkt
fastcharger Servis mobilních telefonů, oprava notebooků, servis PC a oprava tabletů Opava. Vaše poškozené zařízení vyzvedneme a přivezeme.

Bezdrátové nabíječky

Pro pohodlné nabíjení

Koupit
carr Servis mobilních telefonů, oprava notebooků, servis PC a oprava tabletů Opava. Vaše poškozené zařízení vyzvedneme a přivezeme.

Příslušenství do auta

Pro jednodušší cestování

Koupit
knizka Servis mobilních telefonů, oprava notebooků, servis PC a oprava tabletů Opava. Vaše poškozené zařízení vyzvedneme a přivezeme.

Obaly

Pro ochranu Vašeho telefonu

Koupit

Může se Vám líbit

776 

Lehká minimalistická sluchátka moderního designu se silikonovými špunty pro perfektní držení. S mikrofonem a multifunkčním tlačítkem, v nabíjecím pouzdře (černá).

303 

Stylová sluchátka od značky Baseus do uší s konektorem 3.5mm jack, mikrofonem a ovládáním na kabelu (černá-stříbrná).

753 

Elegantní a pohodlná bezdrátová sluchátka od značky Pantone (světle modrá).

753 

Elegantní a pohodlná bezdrátová sluchátka od značky Pantone (námořní modrá).

753 

Elegantní a pohodlná bezdrátová sluchátka od značky Pantone (růžová).

766 

Lehká bezdrátová sluchátka moderního designu. S mikrofonem a multifunkčním dotykem na sluchátku, s nabíjecím pouzdrem (bílá).

766 

Lehká bezdrátová sluchátka moderního designu. S mikrofonem a multifunkčním dotykem na sluchátku, s nabíjecím pouzdrem (černá).

207 

Silikonová šňůrka, díky níž si budete moci zavěsit svá bezdrátová Apple AirPods sluchátka kolem krku. V každém oku šňůrky je umístěn malý magnet, pomocí kterého můžete sluchátka sepnout dohromady (bílá).

Zobrazit všechny produkty