My Cart

Oprava displeje – Apple iPhone 12 Pro

Cena včetně dílů

4 668 

Oprava displeje iPhonu je metoda opravy, při které se mění pouze prasklé sklo displeje. Výhodou této opravy je, že zůstavá originální displej, tím pádem jsou zachovány všechny jeho původní vlastnosti. Aby bylo možné tuto opravu provést, je nutné, aby zobrazovací část displeje nebyla nijak poškozena.

🚚💨 Mega přeprava po ČR ZDARMA – Vyzvedneme, opravené do 2 dnů přivezeme

✅ Na pobočce lze na počkání

🧡 Doživotní záruka na práci

*Možnosti přepravy a podání vyberete na stránce pokladny

Na pobočce provádíme většinu oprav iPhone na počkání, jen je nutné nás nejdříve kontaktovat, nebo vyplnit online objednávku. 

Servis iPhone FixThat.cz najdete na ulici Ratibořská 117, Opava, 747 05.

Máme otevřeno od pondělí do pátku od 8:30 do 15:30 (pauza 13:30 - 14:00). Po předchozí domluvě provést opravu i mimo tuto dobu.

  1. V případě použití kurýra nebo zásilkovny: Většinu oprav iPhone zvládneme během 24 hodin od převzetí a odesíláme v den opravy. Opravený iPhone tak můžete mít doma již za 3 dny od odeslání.
  2. V případě opravy na pobočce: Pokud navštívíte naši kamennou pobočku v Opavě, umíme udělat většinu oprav iPhone v rámci několika minut či hodin. Platí pravidlo, že pokud chcete opravu provést v co nejkratším čase, musíte si ojbednat ne webu nebo nás kontaktovat pomocí mailu či telefonu. V případě složitějších závad jako je výměna zadního skla na některých modelech a v případě oprav základních desek trvají opravy déle.

iPhony by měly být od výroby spíše voděodolné než vodotěsné a to znamená, že to na žádné vodní hrátky neslouží a slouží to spíše jako ochrana před deštěm a prachem. Při opravách iPhone ale postupujeme přesně podle doporučených postupů. Při opravě umístíme znova těsnění, která byla porušena. K obnově voděodlnosti používáme speciální adhesive stickers a voděodolná lepidla. Děláme maximum pro to, aby zůstala vodotěsnost zachována, ale stejně jako oficiální Apple servis nemůžeme voděodolnost garantovat.

Pomocí diagnostiky odhalíme, proč se váš iPhone nefunguje nebo se chová nestandardně.

V servisu iPhone fixthat.cz vždy provádíme důkladnou diagnostiku před zahájením opravy. Odhalíme tak všechny případné závady. Důkladnou kontrolu pak provádíme i po provedení servisu.

Pokud se rozhodnete na základě výsledků diagnostiky k opravě iPhone, je diagnostika vždy zdarma.

Máme mnohaleté zkušenosti s opravami iPhone, na práci servisu proto poskytujeme doživotní záruku. Tato záruka se nevztahuje na opravy základních desek. Pracujeme pouze s díly od prověřených dodavatelů. Na všechny použité díly poskytujeme dvouletou záruku.

Cena opravy Apple iPhone se odvíjí od modelu, typu závady a zvolených náhradních dílů. U každé opravy iPhone na fixthat.cz najdete celkovou cenu opravy (poštovné do a ze servisu je zdarma). Někdy se může stát, že při vstupní diagnostice odhalíme další závady. V takovém případě vás budeme neprodleně kontaktovat, a domluvíme se na dalším postupu.

Dobrý den, Chtěli bychom Vás inforomovat, že zákazky objednáné od 8.6 do 16.6. budou řešeny od 19.6.